Apie mus
    NAUJIENOS
   PROBIOTIKAI
    Istorija
    Sertifikatai
    VIDEO
    Ką turite žinoti...
    Moksliniai straipsniai
   Produktai
    ProBioHelp/BioLivestock
    ProbioAgro/BioAg
    ProbioStopOdor/OdorAway
    ProbioSewage/BioKlean
    Naudojimosi metodika
   Gyvulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Kiaulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Paukštininkystė
    NAUDOJIMAS
     Kailiniai žvėreliai
     Naminiai gyvūnai
     Žuvininkystė
    Tvartų higienizacija
   Žemdirbystė
    NAUDOJIMAS
    Mikrobiologinė traša
    Ekologinė žemdirbystė
    Sertifikatai
   KAINOS-UŽSAKYTI
   UŽSAKYMAI INTERNETU
  NAUDOJIMAS


SCD Bio Livestock
Natūralus naudingųjų mikroorganizmų preparatas, skirtas gyvūnų ir paukščių sveikatinimui
bei aplinkos kokybės gerinimui.

SCD Bio Livestock tirpalų paruošimo sąlygos:

Šis produktas parduodamas koncentruotas, todėl prieš naudojimą jis turi būti skiedžiamas (aktyvinamas) laikantis šių sąlygų:
- skiedimui naudoti švarų nechloruotą vandenį;
- vandens temperatūra turi būti ne mažesnė nei 10 laipsnių C (optimaliausia 25 - 30 laipsnių C);
- tirpalų paruošimui ir išpurškimui naudoti plastikinius arba nerūdijančio plieno talpas;
- atskieskite tik tokį kiekį preparato, kokio reikia vienam kartui. Siekiant geriausio rezultato, kiekvienas skiedinys turi būti panaudotas per 1 – 2 paras po atskiedimo.
Koncentratas turi būti saugomas hermetiškai uždarytas, nemažesnė nei 10 laipsnių C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginio ultravioletinio spinduliavimo (nuo saulės). Dirbant su preparatu nereikia naudoti apsauginių priemonių.

SCD Bio Livestock naudojimas:

Šis preparatas naudojamas gyvūnų ir paukščių sveikatinimui per virškinamąjį traktą įvedant jį į organizmą su vandeniu arba pašarais. Platus probiotikų spektras sudaro sąlygas šį preparatą naudoti daugelyje sričių:
- naudojamas gyvulininkystėje (auginant galvijus, arklius, avis, ožkas, kiaules);
- smulkių naminių gyvūnų (kačių, šunų ir kt.) sveikatinimui;
- kailinių žvėrelių (sabalai, lapės, triušiai ir kt.) auginime bei jų sveikatinimui;
- naudojamas paukštininkystėje;
- higienizuoja ir optimizuoja maistinių medžiagų įsisavinimą sraigių ir sliekų auginime;
- pašarų higienizavimui;
- auginant akvakultūras.

*PASTABA: Probiotinės kompozicijos BioLivestock naudojimo kiekiai, skirti mėsinių galvijų sveikatinimui ir profilaktikai, yra tokie patys kaip ir melžiamoms karvėms.

SCD Bio Livestock nauda:
- slopiną patogeninę mikroflorą ir biotoksinus;
- subalansuoja virškinimo trakto mikroflorą (atsiradusią dėl netinkamų pašarų, pakratų, antibiotikų arba kitų vaistų naudojimo), ko pasėkoje pagerėja fiziologinės funkcijos, išvengiama viduriavimo bei grybelinių susirgimų;
- apdorojus paukščių pakratus 10 – 15 kartų sumažėja amoniako išsiskyrimas;
- didina paukščių kiaušinių svorį bei lukšto atsparumą, mažina paukščių mirtingumą;
- didina produkcijos kiekį bei gerina produktų kokybę. Stabilizuojasi karvių sveikata bei somatinių ląstelių kiekis piene. Gerėja mėsos kokybė.
- sumažėja poreikis arba net visai atkrenta būtinybė naudoti antibiotikus;
- kaip inhibitorius veikia sierą redukuojančius mikroorganizmus, kurie sukelia nemalonius kvapus (sieros vandenilį, merkaptanus), t. y. šalinamos kvapus sukeliančios priežastys.
(MEDŽIAGA –IŠ AVAI.LT)

SCD Odor Away
Daugiau nei dezodorantas


SCD Odor Away

SCD Odor Away yra visiškai natūralus biologinis kvapo šalintojas, kuriame yra probiotinių mikroorganizmų, antioksidantų ir enzimų, slopinančių kvapus sudarančių mikroorganizmų veiklą.
SCD Odor Away yra:
- nekenksmingas aplinkai;
- visiškai saugus žmonėms ir gyvūnams;
- netoksiškas;
- pilnai suskylantis (biodegraduojantis);
- neturi genetiškai modifikuotų produktų.
SCD Odor Away yra gaminamas natūralios fermentacijos būdu, panaudojant natūralius probiotinius mikroorganizmus.

SCD Odor Away yra probiotinė plataus veikimo spektro kompozicija su padidintu fototropinių mikroorganizmų kiekiu. Kompozicija pasižymi stipriomis detoksikacinėmis, antioksidacinėmis, antientropinėmis savybėmis, galinčiomis sumažinti kai kurių kvapų lygį bei toksinus.

Kaip veikia SCD Odor Away:

SCD Odor Away kaip inhibitorius veikia sierą redukuojančius mikroorganizmus bei kitus patogenus, kurių poveikyje ir susidaro kvapai (sieros vandenilis, merkaptanai). Tai yra produktas, kuris ne tik šalina kvapus, bet yra ir prevencinė priemonė jų susidarymui, taip pat higienizuoja įrangą, paviršius, pakratus, mėšlą ir t.t. Šalinant nemalonų kvapą, papildomai sprendžiama ir musių problema. Nemalonus kvapas sumažės vos tik išpurškus norimą plotą. Besitęsiantis, nuoseklus SCD Odor Away naudojimas pašalina nemalonaus kvapo priežastį prieš jam atsirandant. Šis preparatas atlieka higienizavimo funkciją.

SCD Odor Away tirpalų paruošimo sąlygos:

Šis produktas parduodamas koncentruotas 1 kūbiniame cm yra apie 7 mlrd. mikroorganizmų, todėl prieš naudojimą jis turi būti skiedžiamas (aktyvinamas) laikantis šių sąlygų:
Šis produktas parduodamas koncentruotas, todėl jis turi būti skiedžiamas laikantis šių sąlygų:
- skiedimui naudoti švarų nechloruotą vandenį;
- vandens temperatūra turi būti nemažesnė nei 10 laipsnių C (optimaliausia 15 – 20 laipsnių C). Jei apipurškimas vyks atvirame lauke, tai oro temperatūra taip pat turi būti nemažesnė nei 10 laipsnių C;
- tirpalų paruošimui ir išpurškimui naudoti plastikinius arba nerūdijančio plieno talpas;
- atskieskite tik tokį kiekį preparato, kokio reikia vienam kartui. Siekiant geriausio rezultato, kiekvienas skiedinys turi būti sunaudotas per 1 – 2 paras po atskiedimo.
Koncentratas turi būti saugomas hermetiškai uždarytas, nemažesnė nei 10 laipsnių C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginio ultravioletinio spinduliavimo (nuo saulės). Dirbant su preparatu nereikia naudoti apsauginių priemonių.

SCD Odor Away yra naudojamas:

Gyvūnų auginime (paukštininkystėje, gyvulininkystėje ir kt.). Mažėjant patogeninei mikroflorai, gerėja gyvūnų gyvenimo sąlygos. Naudojamas kvapų, amoniako išlakų šalinimui, patalpų bei pakratų apdorojimui.

Mėšlo srutų apdorojimas.
Pagreitina biodegradacijos procesus, šalina nemalonius kvapus, higienizuoja mėšlą, gerina gaunamų trąšų kokybę.

Atliekų tvarkymas.
Naudojamas atliekų surinkimo, saugojimo ir šalinimo teritorijų bei įrangos higienizavimui, nemalonių kvapų bei musių šalinimui.

Bioskaidžių atliekų (BSA) tvarkymas.
BSA surinkimo, laikymo ir transportavimo įrangos higienizavimui, kompostavimo arba fermentavimo procesų optimizavimui. Biodujų gamybos intensyvinimui tiek biodujų gamybos įrenginiuose, tiek uždarytuose sąvartynuose.
Nuotekų valymo įrenginių darbo pagerinimui, nemalonių kvapų šalinimui. Dumblų kiekio sumažinimui iki 25 – 40 %. Dumblų perdirbimo intensyvinimui jas kompostuojant arba fermentuojant. Koncentruotų nuotekų valymui anaerobiniame procese (pieno, mėsos, žuvies, alaus, spirito pramonėje).
Kanalizacijos vamzdynų, riebalų gaudyklių valymas. Higienizavimui, nemalonių kvapų šalinimui, vamzdynų bei riebalų gaudyklių valymui.
Ušterštų ir sąlyginai užterštų teritorijų higienizavimui ir nemalonių kvapų šalinimui (vaikų žaidimo aikštelės, stadionai ir t.t.)
Organika ar mikroflora užterštų vandens telkinių (tvenkiniai, lagūnos, pliažai) higienizavimui bei kvapų šalinimui, dumblių naikinimui.SCD Odor Away nauda:
- įrodyta, kad kvapus sumažina iki 96 %;
- padidina organikos skaidymosi tempus;
- sveikesnis ir higieniškesnis atmosferos oras;
- higienizuoja aplinką, patalpas, konteinerius, pakratus ir t.t.

MEDŽIAGA GAUTA IŠ SVETAINES (AVAI.LT)


Probiotikų nauda veršelių disbalteriozei gydyti.

Vis labiau populiarėjant ekologinei gyvulininkystei, didėjant produkcijos saugos reikalavimams, ieškoma naujų, nemažiau efektyvių negu chemoterapinės priemonės, gydymo alternatyvų. Viena iš jų - probiotiniai preparatai.

Probiotikams priklauso gyvi virškinimo trakto mikroorganizmai - laktobacilos, bifidobakterijos, enterokokai ir kt. Tai ekologiškai švarūs biopreparatai, neturintys pašalinio poveikio ir karencijos laiko mėsai. Šie pašariniai priedai teigiamai veikia virškinimo trakto mikrofloros būklę.

Probiotikų veikimo mechanizmas - konkurencinė kova dėl maisto medžiagų tarp normalios ir patogeninės žarnyno mikrofloros.
Moksliniais tyrimais įrodyta, kad probiotikų bakterinės kultūros antagonistiškai veikia patogeninius mikroorganizmus, neutralizuoja toksinus, sąveikaudamos su žarnyno gleivine stimuliuoja nespecifinį imunitetą, o prisijungusios prie gleivinės ląstelių sudaro apsauginį barjerą.

Probiotikai teigiamai veikia pašarų virškinimą ir medžiagų įsisavinimą. Jie ypač tinka atstatyti žarnyno mikroflorą po antibiotikų kurso. Naujausi moksliniai probiotikų tyrimai įrodo jų naudą ne tik gydymui ir profilaktikai. Be to, naudojant probiotikus, pagerėja gyvulių apetitas, taigi mažėja pašarų sąnaudos ir didėja priesvoriai. Pastebėtas teigiamas poveikis mėsos kokybei. Probiotikai, kurių sudėtyje yra gyvų mielių, turi daug fermentų, padedančių virškinti pašarą ir teigiamai veikiančių gyvulių produktyvumą.
(J. Ramanauskienė)


UAB "EkoAgro Probiotikai", Įm. kodas 302777513, El. paštas ekoagro@probiotikai.net