Apie mus
    NAUJIENOS
   PROBIOTIKAI
    Istorija
    Sertifikatai
    VIDEO
    Ką turite žinoti...
    Moksliniai straipsniai
   Produktai
    ProBioHelp/BioLivestock
    ProbioAgro/BioAg
    ProbioStopOdor/OdorAway
    ProbioSewage/BioKlean
    Naudojimosi metodika
   Gyvulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Kiaulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Paukštininkystė
    NAUDOJIMAS
     Kailiniai žvėreliai
     Naminiai gyvūnai
     Žuvininkystė
    Tvartų higienizacija
   Žemdirbystė
    NAUDOJIMAS
    Mikrobiologinė traša
    Ekologinė žemdirbystė
    Sertifikatai
   KAINOS-UŽSAKYTI
   UŽSAKYMAI INTERNETU
  Sertifikatai


Apie SCD Probiotikų technologijas informacijos galima rasti internete adresu www.scdprobiotics.com. Produkcija gaminama laikantis griežtų kokybės standartų. SCD gamybinės patalpos ir įranga yra sertifikuota NSF International ir pripažinta atitinkanti GMP reikalavimus, kurie yra išdėstyti NSF/ANSI standarto 173-2003 aštuntame skyriuje. GMP reikalavimai yra tokia nurodymų procesams, procedūroms ir dokumentacijai sistema, kuri užtikrina, kad gaminamas produktas turi visas nurodytas savybes, identifikaciją, stipriąsias savybes, atitinkamą sudėtį, kokybę ir grynumą (NSF International, 2006). Daugiau informacijos rasite apsilankę www.nsf.org, taip pat šiuo adresu galite patikrinti užregistruotą SCD statusą.

Ekologiškų žaliavų (medžiagų) priežiūros institutas (Organic Materials Review Institute OMRI) teikia išduodantiems sertifikatus, augintojams, gamintojams bei tiekėjams nepriklausomas ataskaitas apie produktus, kuriuos ketinama naudoti sertifikuotoje ekologiškoje gamyboje, apdorojime ir perdirbime (Ekologiškų žaliavų priežiūros institutas, 2006). Instituto veikla yra nukreipta į visas ekologiškos pramonės veiklos sritis ypatingą dėmesį kreipiant į asmenis, kurie priima sprendimus dėl medžiagų rūšių suderinimo ir firminių produktų gamybos. OMRI, pateikdamas medžiagų sąrašą bei produktų sąrašą, suteikia informaciją dėl atitinkamų žaliavų tinkamumo naudoti pagal USDA Nacionalinės Ekologiškos Programos standartus (Ekologiškų žaliavų priežiūros institutas, 2006). Dauguma SCD produktų yra sertifikuoti Ekologiškų žaliavų priežiūros instituto kaip “saugūs naudoti ekologiškoje produkcijoje”. Daugiau informacijos galite rasti apsilankę www.nsf.org, taip pat šiuo adresu galite patikrinti užregistruotą SCD statusą.
Aukščiau paminėtų kontroliuojančių institucijų keliamų reikalavimų SCD vykdymas įrodo kompanijos gaminamos produkcijos saugumą ir kokybę. Taipogi, pastaruosius dvejus metus nuolat atliekamas periodinis produkcijos testavimas. SCD produktai yra pastoviai tikrinami dėl patogeninių veiksnių, sunkiųjų metalų ir mikotoksinų tiek pačioje kompanijoje, tiek trečiųjų šalių, t.y. nepriklausomose laboratorijose.
SCD EM Plus™ rekomenduojama naudoti gyvulininkystėje, žemdirbystėje ir aplinkosaugos srityse. SCD EM Plus™ gali būti naudojamas antrinių produktų, tokių kaip SCD BioKlean™ ir SCD OdorAway™, naudojamų aplinkos švaros palaikymui ir blogo kvapo naikinimui, gamyboje. Žemiau yra pateikiami antriniai produktai.

SCD BioKlean™ yra visiškai natūralus pramoninis valiklis, kurio sudėtyje yra tokie mikrobai ir metabolitai (medžiagos), rekomenduojamos pramoninių nuotekų, riebalų, suodžių ir purvo šalinimui ir tvarkymui. SCD BioKlean™ yra nekenksmingas aplinkai ir labai efektyvus biologinis valiklis.

SCD Odor Away™ yra visiškai natūralus biologinis blogo kvapo naikintojas, kurio sudėtyje yra išskirtinių mikrobų ir medžiagų. SCD Odor Away™ yra nekenksmingas aplinkai ir išskirtinai efektyvus mažinant blogą kvapą gyvulių laikymo vietose, ūkiuose ir fermose, komposto tvarkymui bei atliekų tvarkymo patalpose.

SCD EM Food Grade™ rekomenduojamas gyvulininkystėje ir žmogaus sveikatos gerinimui. Jis gali būti naudojamas antrinių produktų, tokių kaip SCD Bio Livestock® ir SCD Probiotica™ , skirtų gyvūnų produktyvumo didinimui ir žmogaus sveikatos gerinimui, gamyboje. Šie antriniai produktai yra pateikiami žemiau.

UAB "EkoAgro Probiotikai", Įm. kodas 302777513, El. paštas ekoagro@probiotikai.net