Apie mus
    NAUJIENOS
   PROBIOTIKAI
    Istorija
    Sertifikatai
    VIDEO
    Ką turite žinoti...
    Moksliniai straipsniai
   Produktai
    ProBioHelp/BioLivestock
    ProbioAgro/BioAg
    ProbioStopOdor/OdorAway
    ProbioSewage/BioKlean
    Naudojimosi metodika
   Gyvulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Kiaulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Paukštininkystė
    NAUDOJIMAS
     Kailiniai žvėreliai
     Naminiai gyvūnai
     Žuvininkystė
    Tvartų higienizacija
   Žemdirbystė
    NAUDOJIMAS
    Mikrobiologinė traša
    Ekologinė žemdirbystė
    Sertifikatai
   KAINOS-UŽSAKYTI
   UŽSAKYMAI INTERNETU
  Istorija


Kompanija Sustainable Community Development, LLC (toliau kaip “SCD”) įsikūrusi Kanzase, Misūrio valstijoje JAV, specializuojasi natūralių mikrobinių produktų ir paslaugų, skirtų žmogaus sveikatai, žemdirbystei, pramoninių atliekų tvarkymui, aplinkos ir gamtinių išteklių tausojimui, srityje. Per 10 metų mokslinių tyrimų ir studijų laikotarpį SCD atrinko 16 skirtingų mikroorganizmų rūšių, skirtų probiotinių produktų gamybai - tarp jų ir pieno rūgšties bakterija Lactobacillus, Streptococcus, tokios mielės kaip Saccharomyces, fotosintetinė bakteija Rhodopseudomonas ir kitos naudingos bakterijos, tokios kaip Bacillus.

SCD probiotikų technologija yra pieno rūgšties ir fototropinių bakterijų, maistinių mielių ir kitų naudingų mikroorganizmų junginys. SCD sukurta kultūra sinergiškai veikia sustabdydama patogeninių žalingų bakterijų augimą sunaikindama jas. Taipogi, bakterijų junginyje susidarančios medžiagos ir jų cheminės charakteristikos turi antibakterinių bei naudingų sveikatai savybių. Vidutinis produkto pH yra 3.2 – 3.5. Kai kurių produktų su SCD probiotikų technologijos mikroorganizmais sudėtyje taipogi gali būti tokių bakterijų kaip Lactobacillus acidophillus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus casie, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus. Plantarum, Rhodoseudomonas palustris, Saccharomyces cerevisiae, Steptococcus thermophilus ir kt. Šie mikroorganizmai yra žinomi ir siejami su žmogaus maistu ir masiškai naudojami probiotinių maisto papildų, skirtų žmonėms, gyvūnams ir vandens kultūroms, gamyboje.

Nors tradicinė žodžio “probiotinis” reikšmė siejama su žmonių ir gyvūnų virškinimo mikroorganizmais, SCD vysto tokias probiotines technologijas, kurios gali būti panaudojamos ženkliai globaliau tokiose srityse kaip: vandens nuotekų tvarkymas (priežiūra), blogo kvapo naikinimas, aplinkos bioatstatymas, žemdirbystė, kova su kenkėjais, juodžemio atkūrimas, pramoninė ir namų ūkio žemdirbystė, vandens gyvių ir augalų veisimas, sodininkystė, odos ligų prevencija, velėnos formavimas (turf grass-velėna, durpės), kompostavimas ir eilė kitų sričių.
UAB "EkoAgro Probiotikai", Įm. kodas 302777513, El. paštas ekoagro@probiotikai.net