Apie mus
    NAUJIENOS
   PROBIOTIKAI
    Istorija
    Sertifikatai
    VIDEO
    Ką turite žinoti...
    Moksliniai straipsniai
   Produktai
    ProBioHelp/BioLivestock
    ProbioAgro/BioAg
    ProbioStopOdor/OdorAway
    ProbioSewage/BioKlean
    Naudojimosi metodika
   Gyvulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Kiaulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Paukštininkystė
    NAUDOJIMAS
     Kailiniai žvėreliai
     Naminiai gyvūnai
     Žuvininkystė
    Tvartų higienizacija
   Žemdirbystė
    NAUDOJIMAS
    Mikrobiologinė traša
    Ekologinė žemdirbystė
    Sertifikatai
   KAINOS-UŽSAKYTI
   UŽSAKYMAI INTERNETU
  Produktai






BAZINIAI PROBIOTIKų PRODUKTAI

Lietuvoje naudojama kelėta probiotikų EM kompozicijų. Baziniai probiotikų produktai – tai:
SCD Odor Away – natūralus probiotinis produktas, turintis stiprių redukcinių, antioksidacinių savybių, slopinantis patogeninės mikrofloros, t.t. sierą redukojančių mikroorganizmų išskiriančios sieros vandenilio, amoniako, merkaptanų dujas, veiklą, savo veiklai sunaudojantis ir patogeninės mikrofloros metabolizmo produktus. Skirtas perdirbti biodegraduojančias atliekas tiek aerobiniais, tiek anaerobiniais metodais (biodujų gamyboje ir kompostavime). Naudojamas kvapų šalinimui nuotekų valykluose, tvartuose, fermose, paukštynuose, bioskaidžių atliekų susidarymo ir perdirbimo vietose, savartynuose.

SCD Bio Klean yra koncentruotas probiotinis preparatas (mikroorganizmai, fermentai), skirtas naudoti kaip valymo priemonė maisto pramonės įmonėse, restoranuose ir kt. Atliekant paviršių valymą, biologinę dezinfekciją, riebalų suskaidymą, nuotekų valymą, konteinerių ir kitos taros paruošimą (dezinfekavimą), komunalinių atliekų konteinerių apdorojimui ir kt. Preparatas naudojamas naminių gyvunų (šunų, kačių ir kt.) kvapų šalinimui ir higienizavimui.

SCD Bio Ag probiotinis preparatas naudojamas augalininkystėje, dirvos paruošimui ir tręšimui bei hidroponikoje. Šis natūralus ekologinis produktas dažniausiai naudojamas ekologinei žemdirbystei dirvos gerinimui, kovai su augalų ligomis bei derliaus apdorojimui.

SCD Bio Livestock natūralus probiotinis produktas skirtas gyvulininkystei, paukštininkystei, žuvininkystei. Naudojamas kaip profilaktinė priemonė sveikatinimui, daugeliu atvejų pakeičia antibiotikus, veikia be slopinančio poveikio regeneratyvinei sistemai.
(MEDŽIAGA –IŠ AVAI.LT)



UAB "EkoAgro Probiotikai", Įm. kodas 302777513, El. paštas ekoagro@probiotikai.net