Apie mus
    NAUJIENOS
   PROBIOTIKAI
    Istorija
    Sertifikatai
    VIDEO
    Ką turite žinoti...
    Moksliniai straipsniai
   Produktai
    ProBioHelp/BioLivestock
    ProbioAgro/BioAg
    ProbioStopOdor/OdorAway
    ProbioSewage/BioKlean
    Naudojimosi metodika
   Gyvulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Kiaulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Paukštininkystė
    NAUDOJIMAS
     Kailiniai žvėreliai
     Naminiai gyvūnai
     Žuvininkystė
    Tvartų higienizacija
   Žemdirbystė
    NAUDOJIMAS
    Mikrobiologinė traša
    Ekologinė žemdirbystė
    Sertifikatai
   KAINOS-UŽSAKYTI
   UŽSAKYMAI INTERNETU
  NAUDOJIMAS


SCD Bio Livestock
Natūralus naudingųjų mikroorganizmų preparatas, skirtas gyvūnų ir paukščių sveikatinimui
bei aplinkos kokybės gerinimui.
SCD Bio Livestock tirpalų paruošimo sąlygos:

Šis produktas parduodamas koncentruotas, todėl prieš naudojimą jis turi būti skiedžiamas (aktyvinamas) laikantis šių sąlygų:
- skiedimui naudoti švarų nechloruotą vandenį;
- vandens temperatūra turi būti ne mažesnė nei 10 laipsnių C (optimaliausia 25 – 30 laipsnių C);
- tirpalų paruošimui ir išpurškimui naudoti plastikinius arba nerūdijančio plieno talpas;
- atskieskite tik tokį kiekį preparato, kokio reikia vienam kartui. Siekiant geriausio rezultato, kiekvienas skiedinys turi būti panaudotas per 1 – 2 paras po atskiedimo.
Koncentratas turi būti saugomas hermetiškai uždarytas, nemažesnė nei 10 laipsnių C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginio ultravioletinio spinduliavimo (nuo saulės). Dirbant su preparatu nereikia naudoti apsauginių priemonių.

SCD Bio Livestock naudojimas:

Šis preparatas naudojamas gyvūnų ir paukščių sveikatinimui per virškinamąjį traktą įvedant jį į organizmą su vandeniu arba pašarais. Platus probiotikų spektras sudaro sąlygas šį preparatą naudoti daugelyje sričių:
- naudojamas gyvulininkystėje (auginant galvijus, arklius, avis, ožkas, kiaules);
- smulkių naminių gyvūnų (kačių, šunų ir kt.) sveikatinimui;
- kailinių žvėrelių (sabalai, lapės, triušiai ir kt.) auginime bei jų sveikatinimui;
- naudojamas paukštininkystėje;
- higienizuoja ir optimizuoja maistinių medžiagų įsisavinimą sraigių ir sliekų auginime;
- pašarų higienizavimui;SCD Bio Livestock nauda:

- slopiną patogeninę mikroflorą ir biotoksinus;
- subalansuoja virškinimo trakto mikroflorą (atsiradusią dėl netinkamų pašarų, pakratų, antibiotikų arba kitų vaistų naudojimo), ko pasėkoje pagerėja fiziologinės funkcijos, išvengiama viduriavimo bei grybelinių susirgimų;
- apdorojus paukščių pakratus 10 – 15 kartų sumažėja amoniako išsiskyrimas;
- didina paukščių kiaušinių svorį bei lukšto atsparumą, mažina paukščių mirtingumą;
- didina produkcijos kiekį bei gerina produktų kokybę, sumažėja poreikis arba net visai atkrenta būtinybė naudoti antibiotikus;
- kaip inhibitorius veikia sierą redukuojančius mikroorganizmus, kurie sukelia nemalonius kvapus (sieros vandenilį, merkaptanus), t. y. šalinamos kvapus sukeliančios priežastys.

(MEDŽIAGA –IŠ AVAI.LT)


SCD Odor Away
Higienizatorius

Kodėl turėtume rinktis SCD Odor Away?

Kvapai – tai atitinkamų cheminių medžiagų ir preparatų (odorantų) išlakos aplinkos ore. Kvapai įspėja žmogų apie galimai pavojingų medžiagų atsiradimą maisto produktuose, ore, vandenyje. Nemalonus kvapas – tai signalas apie galimą pavojų aplinkai ar žmogaus sveikatai.

Vienas didžiausių kvapų skleidimo šaltinis – žemės ūkis (gyvulininkystė, ypač kiaulių kompleksai), nuotekų valyklos, sąvartynai, atliekų konteineriai, maisto pramonės ir verslo atliekų netinkamas tvarkymas, t. y. mėsos, pieno ir kitų maisto pramonės įmonių bei cechų, taip pat prekybos centrų nesutvarkytos atliekos.

Esant natūraliai, chemizacijos nepažeistai mikrobiologinei sistemai, patogeninių (ligas sukeliančių) mikroorganizmų skaičius neviršija probiotinių (dar vadinamų gerųjų, efektyvių) mikroorganizmų kiekio. Jei patogenų kiekiai nedideli, tai kvapų susidarymas yra ribotas. Kai aplinkoje nėra arba labai mažai probiotinės mikrofloros, tuomet sėkmingai dauginasi sierą redukuojantys mikroorganizmai (SRM), kurių veiklos produktas yra sieros vandenilis, merkaptanai, indolai, skatolai – medžiagos skleidžiančios nemalonius, sukeliančius diskomfortą kvapus bei yra kenksmingos sveikatai.

Sieros vandenilis dirgina akis, o jei jo koncentracija ore yra iki 28 mg/kūbiniame metre, tai sukelia pykinimą, galvos skausmą, atminties silpnėjimą. Esant 560 mg/kūbiniame metre koncentracijai žmogus gali prarasti sąmonę, o esant 700 mg/kūbiniame metre koncentracijai žmogus miršta.

Amoniakinė tarša sukelia dideles problemas paukštininkystėje ir kiaulininkystėje. Didelės amoniako koncentracijos gyvūnams gali sukelti kvėpavimo takų ligas, paukščiai praranda plunksnas. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad kvapų susidarymas daugumoje atveju signalizuoja ir apie patogeninės (ligas sukeliančias) mikrofloros įsigalėjimą.

Kovai su kvapais naudojamos įvairios cheminės priemonės. Dažniausiai jos yra maskuojančios ir gali pakeisti tik diskomforto ribą, tačiau nepašalina nemalonių kvapų atsiradimo priežasčių. Antra vertus, nėra nustatyta, kokie junginiai susidaro dezodoravimo metu bei koks jų kenksmingumas.

Kiti cheminiai preparatai, kurių tikslas – dezinfekuoti taršos objektą, užmušant mikroflorą, yra toksiški ir sunaikina tiek patogeninę, tiek probiotinę mikroflorą, o jų likutiniai produktai gali būti toksiški ilgą laiką.

Prieš keletą dešimtmečių Japonijos mokslininkui prof. Terua Higo pavyko susisteminti tam tikrus natūralius probiotinius mikroorganizmus, tai: Lactobacillus acidophillus L. bulgaricus, L. casie, L.fermentum, L.Plantarum Streptococcus thermophilus, mielės Saccharomyces cerevisiae, fotosintetinės bakterijos, Rhodopseudomonas palustris ir nustatyti jų sugyvenimo sąlygas.

Sukurta probiotinė plataus spektro mikroorganizmų kompozicija - SCD Odor Away, skirta higienizavimui, kvapų prevencijai ir šalinimui.

SCD Odor Away

SCD Odor Away yra visiškai natūralus biologinis kvapo šalintojas, kuriame yra probiotinių mikroorganizmų, antioksidantų ir enzimų, slopinančių kvapus sudarančių mikroorganizmų veiklą.
SCD Odor Away yra:
- nekenksmingas aplinkai;
- visiškai saugus žmonėms ir gyvūnams;
- netoksiškas;
- pilnai suskylantis (biodegraduojantis);
- neturi genetiškai modifikuotų produktų.
SCD Odor Away yra gaminamas natūralios fermentacijos būdu, panaudojant natūralius probiotinius mikroorganizmus.

SCD Odor Away yra probiotinė plataus veikimo spektro kompozicija su padidintu fototropinių mikroorganizmų kiekiu. Kompozicija pasižymi stipriomis detoksikacinėmis, antioksidacinėmis, antientropinėmis savybėmis, galinčiomis sumažinti kai kurių kvapų lygį bei toksinus.

Kaip veikia SCD Odor Away:

SCD Odor Away kaip inhibitorius veikia sierą redukuojančius mikroorganizmus bei kitus patogenus, kurių poveikyje ir susidaro kvapai (sieros vandenilis, merkaptanai). Tai yra produktas, kuris ne tik šalina kvapus, bet yra ir prevencinė priemonė jų susidarymui, taip pat higienizuoja įrangą, paviršius, pakratus, mėšlą ir t.t. Šalinant nemalonų kvapą, papildomai sprendžiama ir musių problema. Nemalonus kvapas sumažės vos tik išpurškus norimą plotą. Besitęsiantis, nuoseklus SCD Odor Away naudojimas pašalina nemalonaus kvapo priežastį prieš jam atsirandant. Šis preparatas atlieka higienizavimo funkciją.

SCD Odor Away tirpalų paruošimo sąlygos:

Šis produktas parduodamas koncentruotas 1 kūbiniame cm yra apie 7 mlrd. mikroorganizmų, todėl prieš naudojimą jis turi būti skiedžiamas (aktyvinamas) laikantis šių sąlygų:
Šis produktas parduodamas koncentruotas, todėl jis turi būti skiedžiamas laikantis šių sąlygų:
- skiedimui naudoti švarų nechloruotą vandenį;
- vandens temperatūra turi būti nemažesnė nei 10 laipsnių C (optimaliausia 15 – 20 laipsnių C). Jei apipurškimas vyks atvirame lauke, tai oro temperatūra taip pat turi būti nemažesnė nei 10 laipsnių C;
- tirpalų paruošimui ir išpurškimui naudoti plastikinius arba nerūdijančio plieno talpas;
- atskieskite tik tokį kiekį preparato, kokio reikia vienam kartui. Siekiant geriausio rezultato, kiekvienas skiedinys turi būti sunaudotas per 1 – 2 paras po atskiedimo.
Koncentratas turi būti saugomas hermetiškai uždarytas, nemažesnė nei 10 laipsnių C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginio ultravioletinio spinduliavimo (nuo saulės). Dirbant su preparatu nereikia naudoti apsauginių priemonių.

SCD Odor Away yra naudojamas:

Gyvūnų auginime (paukštininkystėje, gyvulininkystėje ir kt.). Mažėjant patogeninei mikroflorai, gerėja gyvūnų gyvenimo sąlygos. Naudojamas kvapų, amoniako išlakų šalinimui, patalpų bei pakratų apdorojimui.

Mėšlo srutų apdorojimas.
Pagreitina biodegradacijos procesus, šalina nemalonius kvapus, higienizuoja mėšlą, gerina gaunamų trąšų kokybę.

Atliekų tvarkymas.
Naudojamas atliekų surinkimo, saugojimo ir šalinimo teritorijų bei įrangos higienizavimui, nemalonių kvapų bei musių šalinimui.

Bioskaidžių atliekų (BSA) tvarkymas.
BSA surinkimo, laikymo ir transportavimo įrangos higienizavimui, kompostavimo arba fermentavimo procesų optimizavimui. Biodujų gamybos intensyvinimui tiek biodujų gamybos įrenginiuose, tiek uždarytuose sąvartynuose.

Nuotekų valymo įrenginių darbo pagerinimui, nemalonių kvapų šalinimui. Dumblų kiekio sumažinimui iki 25 – 40 %. Dumblų perdirbimo intensyvinimui jas kompostuojant arba fermentuojant. Koncentruotų nuotekų valymui anaerobiniame procese (pieno, mėsos, žuvies, alaus, spirito pramonėje).

Kanalizacijos vamzdynų, riebalų gaudyklių valymas. Higienizavimui, nemalonių kvapų šalinimui, vamzdynų bei riebalų gaudyklių valymui.

Užterštų ir sąlyginai užterštų teritorijų higienizavimui ir nemalonių kvapų šalinimui (vaikų žaidimo aikštelės, stadionai ir t.t.)
Organika ar mikroflora užterštų vandens telkinių (tvenkiniai, lagūnos, pliažai) higienizavimui bei kvapų šalinimui, dumblių naikinimui.

SCD Odor Away nauda:
- įrodyta, kad kvapus sumažina iki 96 %;
- padidina organikos skaidymosi tempus;
- sveikesnis ir higieniškesnis atmosferos oras;
- higienizuoja aplinką, patalpas, konteinerius, pakratus ir t.t.

MEDŽIAGA GAUTA IŠ SVETAINES (AVAI.LT)


UAB "EkoAgro Probiotikai", Įm. kodas 302777513, El. paštas ekoagro@probiotikai.net