Apie mus
    NAUJIENOS
   PROBIOTIKAI
    Istorija
    Sertifikatai
    VIDEO
    Ką turite žinoti...
    Moksliniai straipsniai
   Produktai
    ProBioHelp/BioLivestock
    ProbioAgro/BioAg
    ProbioStopOdor/OdorAway
    ProbioSewage/BioKlean
    Naudojimosi metodika
   Gyvulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Kiaulininkystė
    NAUDOJIMAS
   Paukštininkystė
    NAUDOJIMAS
     Kailiniai žvėreliai
     Naminiai gyvūnai
     Žuvininkystė
    Tvartų higienizacija
   Žemdirbystė
    NAUDOJIMAS
    Mikrobiologinė traša
    Ekologinė žemdirbystė
    Sertifikatai
   KAINOS-UŽSAKYTI
   UŽSAKYMAI INTERNETU
  ProbioAgro/BioAg


SCD Bio Ag-LT. Pagalbinė medžiaga dirvožemiui gerinti.
Ekologiškai praturtinkite dirvožemį ir augalus!

Kodėl turime rinktis SCD Bio Ag?

Šiandieną, net nepriklausomai nuo ūkininkavimo būdo, ar tai stambus ūkis (intensyvi žemdirbystė) ar „kolektyvinis“ sodas, neapseinama be chemijos. Èia naudojami pesticidai, herbicidai, fungicidai ir t.t., kurie kaupiasi dirvoje ir daržovėse, vėliau jie patenka į žmogaus organizmą, o tai gali privesti prie įvairių žarnyno, odos ligų ir kitų susirgimų.

Dauguma cheminių medžiagų augalininkystėje, yra tas pats, kaip gyvūnams antibiotikai, t.y. sunaikinama blogoji (patogeninė) mikroflora bei dar daugiau sunaikinama probiotinės mikrofloros. Išlikusi patogeninė mikroflora ima daugintis, ir galutiniame rezultate sumažėja dirvos derlingumas, dirva praranda galimybę atstatyti derlingumo pagrindą – humusą. Pastebėta, kad net mėšlas kai kuriose dirvose blogai skyla, skleidžia blogus kvapus ir net dideli mineralinių trąšų kiekiai neleidžia gauti norimo derliaus. Ar yra galimybė atstatyti dirvos imunitetą? Ar nenaudojant cheminių preparatų galima apsaugoti augalus nuo ligų?

Dirvos mikrobiologinė sandara po cheminių pažeidimų, be papildomos mikrofloros įvedimo, neatsistato net 30 metų. Papildomas mikrofloros įvedimas reikalingas net dėl to, kad 40 – 50 % mikroorganizmų dirvoje žūsta šaltojo periodo laiku. Kuo daugiau naudota cheminių priemonių augalų apsaugai nuo ligų, tuo mažesnė tikimybė atstatyti dirvos imunitetą be gerosios mikrofloros įvedimo. Ilgus metus buvo ieškoma mikroorganizmų, galinčių atstatyti arba pagerinti dirvos mikrobiologinę sudėtį.

Beveik prieš 25 metus Japonijos mokslininkas Terua Higo nustatė, kad nepažeistose mikrobiologinėse sistemose yra apie 5% patogenų, t.y. ligas sukeliančių mikroorganizmų, ir apie tiek pat gerųjų efektyvių mikroorganizmų (EM) – probiotinių mikroorganizmų, o likusieji yra fakultatyviniai. Fakultatyviniai mikroorganizmai gali veikti kaip regeneratyviniai ir kaip patogeniniai mikroorganizmai, priklausomai nuo to, kas sukuria vyraujančią (dominuojančią) terpę.

Terua Higo atrinko visą eilę mikroorganizmų štamus, skirtus probiotinių produktų gamybai. Tai pieno rūgšties bakterijos:Lactobacillus acidophillus L. bulgaricus, L. casie, L.fermentum, L.Plantarum Streptococcus thermophilus, mielės:Saccharomyces cerevisiae, fotosintetinės bakterijos: Rhodopseudomonas palustris ir kitos naudingos bakterijų rūšys.

Remiantis jo darbais JAV buvo sukurta probiotinė kompozicija – SCD Bio Ag, skirta dirvos gerinimui, augalų augimo stimuliavimui, patogeninės mikrofloros slopinimui, kovai su augalų ligomis, ilgalaikiam produktų saugojimui.

SCD Bio Ag probiotinė kompozicija naudojama žemės ūkyje daugiau kaip 50 šalių.

SCD Bio Ag

SCD Bio Ag probiotinė kompozicija yra natūrali, netoksiška, biodegraduojanti, saugi, neturinti savyje genetiškai modifikuotų medžiagų.
Probiotinę kompoziją SCD Bio Ag galima naudoti tiek intensyvioje žemdirbystėje, tiek ekologiniuose ūkiuose. SCD Bio Ag yra registruotas kaip ekologinis produktas daugelyje šalių.
SCD Bio Ag yra ekologiškas produktas sertifikuotas VšĮ „Ekoagros“.


Kaip veikia SCD Bio Ag

SCD Bio Ag yra bakterinis dirvožemio struktūros gerintojas, turintis azotą fiksuojančių bakterijų, kurios padeda augalui iš atmosferos pasisavinti azotą. Fotosintezės bakterijos (PNSB) skaido toksinus, įskaitant amoniaką, sieros vandenilį ir merkaptanus, kurie apnuodija dirvožemį toksinais ir sumažina azotą fiksuojančių bakterijų skaičių. Taip pat PNSB išvalo dirvožemį nuo toksinų ir stiprina augalų šaknis, suteikdama joms daugiau deguonies, transformuojant kenksmingas medžiagas, tokias kaip sieros vandenilis į naudingus elementus. Visos gyvybinės sistemos, įskaitant dirvožemį, augalus ir medžius, gali būti valdomos ir gerinamos, nuolatos įterpiant probiotikus, tokius kaip SCD Bio Ag. Gerų bakterijų dominavimas, kenksmingų bakterijų atžvilgiu, pozityviai veikia aplinką. Kaip aktyvatorius veikia sėklų sudygimą, šalina patogenus tiek žemėje, tiek ant augalo paviršiaus, apsaugodamas augalus nuo ligų.

SCD Bio Ag tirpalų paruošimo sąlygos:

Šis produktas parduodamas koncentruotas, todėl jis turi būti skiedžiamas (aktyvinamas) laikantis šių sąlygų:
- skiedimui naudoti švarų nechloruotą vandenį;
- vandens temperatūra turi būti ne mažesnė kaip 10 laipsnių C (optimaliausia 15 - 20 laipsnių C); Jei apipurškimas vyks atvirame lauke, tai oro temperatūra taip pat turi būti nemažesnė kaip 10 laipsnių C;
- tirpalų paruošimui ir išpurškimui naudoti plastikinius arba nerūdijančio plieno talpas;
- atskieskite tik tokį kiekį preparato, kokio reikia vienam kartui. Siekiant geriausio rezultato, kiekvienas skiedinys turi būti panaudotas per 1 – 2 paras po atskiedimo.
Koncentratas turi būti saugomas hermetiškai uždarytas, nemažesnėje kaip 10 laipsnių C temperatūroje. Saugoti nuo tiesioginio ultravioletinio spinduliavimo (nuo saulės). Dirbant su preparatu nereikia naudoti apsauginių priemonių.

SCD Bio Ag naudojimas:
Paruošto tirpalo naudojimo taisyklės:
- išpurškimas atliekamas purkštuvo pagalba;
- paruošto tirpalo išpurškimą reikia atlikti nesaulėtą dieną, arba vakare. Ultravioletiniai spinduliai slopina mikroorganizmų veiklą.



Medžiaga gauta iš (AVAI.lt).


UAB "EkoAgro Probiotikai", Įm. kodas 302777513, El. paštas ekoagro@probiotikai.net